Skóra mężczyzny różni się od skóry kobiety i wymaga innego traktowania. Jest grubsza, wykazuje większą jędrność i elastyczność.

Dlatego do 30 roku życia, zmarszczki są niemal niewidoczne.

Po przekroczeniu tej granicy wiekowej, proces starzenia postępuje szybciej niż u kobiet. Uwidaczniają się bruzdy, zmarszczki, fałdy i przebarwienia.

SKINCEUTICALS

 • zabieg nawilżający skóry odwodnionej
  wykonywane w tym programie techniki masażu, umożliwiają wchłanianie się substancji nawilżających przez głębokie warstwy skóry. Zastosowana maska na bazie kwasu hialuronowego łagodzi uczucie napięcia, a także intensywnie odżywia i nawilża suchą skórę.
 • zabieg kojący dla skóry wrażliwej
  obejmuje pielęgnację i ukojenie skóry wymagającej specjalnej pielęgnacji. Zastosowany masaż Shiatsu, czyli „uciskanie palcami” koi wrażliwą skórę, zmniejsza jej wrażliwość, a także łagodzi uczucie napięcia.
 • Zabieg korygujący przeciw starzeniu
  zastosowana tutaj profesjonalna maska ujędrniająca, bogata w witaminę C, dotlenia i rozjaśnia skórę, dzięki czemu zmarszczki są widocznie wygładzone. Specjalistyczny masaż poprawia mikrocyrkulację skóry. Zabieg umożliwia także pielęgnację skóry dłoni.
 • Zabieg ujędrniający dla skóry dojrzałej
  o działaniu wygładzającym i modelującym. Zapewnia pielęgnację przeciwstarzeniową, wykazując działanie nawilżające i korygujące niedoskonałości skóry. Skóra odzyskuje naturalną sprężystość i blask
 • Zabieg oczyszczający dla skóry z problemami
  idealnie dostosowany do potrzeb cery z niedoskonałościami. Dobór produktów o lekkich, nietłustych konsystencjach, a także zastosowanie masażu drenującego, powodują pobudzenie mikrokrążenia, eliminację toksyn i doskonałe oczyszczenie.

MIKRODERMABRAZJA KORUNDOWA

Zabieg leczniczo – regenerujący i odmładzający skórę. To rodzaj peelingu mechanicznego, wykonywanego odpowiednim urządzeniem, przy użyciu sterylnych kryształów korundu.

Kryształy uderzając z dużą prędkością o powierzchnię skóry, ścierają martwe komórki naskórka i zanieczyszczenia. Poprzez usuwanie górnych warstw naskórka, w jego warstwie podstawnej, dochodzi do produkcji nowych, pełnowartościowych komórek. Zabieg stymuluje produkcję kolagenu i elastyny oraz naturalny wzrost komórek.

Skóra staje się gładka, pory ściągnięte, zmarszczki wygładzone. Redukcji ulega ilość zaskórników i produkowanego sebum. Poprawia się koloryt skóry.

OXYBRAZJA

OXYBRAZJA to najbardziej odkrywcza nieinwazyjna i bezpieczna metoda odmładzania i rewitalizacji skóry na rynku kosmetycznym. Wyzwala efekt naturalnej i samoistnej odbudowy oraz regeneracji. Zabieg polega na intensywnym złuszczaniu martwych komórek naskórka za pomocą tlenu oraz aplikowanego pod ciśnieniem strumienia soli fizjologicznej. Jest łagodniejszy i przyjemniejszy od standardowych peelingów mechanicznych, gdyż nie dochodzi do uszkadzania naskórka, wywołującego podrażnienia i zaczerwienia.

Substancje czynne, które są wykorzystywane w trakcie zabiegu to:
Sól Fizjologiczna – Sterylny roztwór chlorku sodu w wodzie (0,9%) o stężeniu identycznym ze stężeniem płynów ustrojowych w organizmie ludzkim. Jest substancją neutralną dla organizmu i nie wywołuje podrażnień ani skutków ubocznych. Daje efekty nawilżenia, zmiękczenia i wygładzenia skóry, która staje się aksamitna w dotyku.
Sprężone Powietrze – to drugi aktywny czynnik, w którego skład wchodzi ok. 21% Tlenu, który jest nam niezbędny do życia.

QXYBRAZJA to oddech dla naszej skóry. Jeżeli nasza skóra nie oddycha – pogarsza się jej stan. Staje się sucha, mało elastyczna, szara i w konsekwencji pomarszczona. W dzisiejszych czasach jest to powszechny problem gdyż na co dzień przebywamy w klimatyzowanych pomieszczeniach, żyjemy w zanieczyszczonym środowisku, pełnym toksyn i chemii. Oxybrazja daje nam możliwość dotlenienia, rozjaśnienia skóry oraz ujednolicenia jej kolorytu.

Zabieg Oxybrazji jest wykonywany metodą bezdotykową, nie dochodzi do bezpośredniego kontaktu urządzenia ze skórą. Dzięki temu zabieg jest w 100% higieniczny i bezpieczny.
W trakcie zabiegu odczuwalny jest kojący chłód, który łagodzi podrażnienia, obkurcza pory, zmniejszając ich widoczność oraz napina mięśnie twarzy poprawiając jej owal. Efekty widoczne są natychmiast już po pierwszym zabiegu – skóra jest rozjaśniona, gładka i promienna. Nie bez przyczyny oxybrazja określana jest mianem „zabiegu bankietowego” – przed wielkim wyjściem! Skóra jest widocznie wygładzona, rozjaśniona i odświeżona,

MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA

Jest to zabieg, który jest alternatywą dla tradycyjnej mezoterapii igłowej. Elektroporacja to zjawisko fizyczne zachodzące w błonach komórkowych i w warstwie rogowej, dzięki któremu następuje otworzenie nowych dróg wprowadzania aktywnych składników pod wpływem określonych impulsów elektrycznych. W błonie komórkowej pod wpływem krótkotrwałych, ale wysokonapięciowych pól elektrycznych następują odwracalne zmiany – powstają tzw. pory i otwierają się kanały białkowe. Jest to proces bezpieczny, który nie powodując niszczenia błon komórkowych, pozwala na wprowadzenie do komórek skóry aktywnych składników odżywczych. Jednocześnie komórki skóry zostają pobudzone do wchłaniania rozpuszczonych substancji czynnych. Maleńkie kropelki płynu zostają uwięzione w mikrofałdach błony komórkowej, a płynna zawartość małych pęcherzyków przenika powoli do cytoplazmy komórki. Pęcherzyki zmniejszają się stopniowo i zanikają. Dzięki takiemu procesowi preparaty kosmetyczne i lecznicze działają jeszcze długo po zakończeniu zabiegu (nawet do 48 godzin).