OXYBRAZJA , INFUZJA WODNO-TLENOWA 

Oxybrazja jest jednym z najnowszych osiągnięć w dziedzinie kosmetologii, pozwala uzyskać widoczne wygładzenie i odnowę skóry już po pierwszym zabiegu. Wykonywana jest pod ciśnieniem przy pomocy powietrza oraz rozproszonych kropli soli fizjologicznej. Szeroki wachlarz możliwości zastosowania oxybrazji sprawia, że jest to idealna propozycja dla nawet najbardziej wymagających klientów. Zabieg przeprowadzany jest za pomocą zupełnie naturalnych, obojętnych dla organizmu składników a brak jakichkolwiek składników chemicznych to gwarancja bezpieczeństwa. Oxybrazja jest zabiegiem, który jest bezpieczny w ciąży, zarówno dla dziecka jak i dla matki. Skutecznie niweluje powstałe wtedy obrzęki i opuchliznę, odświeża skórę nadając jej blasku.

Przy wykonaniu serii skutecznie likwiduje łojotok, drobne zmarszczki oraz przebarwienia, poprawiając wygląd skóry. Oxybrazja wykonywana jest „na mokro”, co daje natychmiastowe ukojenie. Ponadto przeprowadzana jest metodą bezdotykową, przez co jest w pełni bezpieczna i higieniczna dla klienta. Po zabiegu skóra jest odświeżona, oczyszczona, pozbawiona niedoskonałości, wygładzona i silnie nawilżona. Dodatkowo sól fizjologiczna i chłód odczuwalny w trakcie zabiegu koi ją i pomaga pozbyć się obrzęków.

Jakie zastosowanie ma zabieg Oxybrazji?

– redukcja cellulitu i rozstępów
-likwidacja stanów zapalnych skóry
-likwidacja łojotoku
-likwidacja trądzika
-redukcja zmarszczek, bruzd
-redukcja blizn potrądzikowych oraz przebarwień
-peeling płytki i głęboki
-wzmocnienie kruchych naczyń krwionośnych
-nawilżanie, wygładzanie i uelastycznienie skóry
-zwiększenie efektywności stosowania preparatów kosmetycznych

Jak postępować po zabiegu?

Po zabiegu Oxybrazji należy ograniczyć nakładanie makijażu na twarz przez pierwsze 24 godziny, unikać intensywnego słońca oraz solarium, a także kąpieli w chlorowanej wodzie. Nie wolno zdzierać łuszczącego się naskórka.

Jak często powtarzać zabieg dla lepszego efektu?
– zabieg może być wykonywany pojedynczo w celu odświeżenia i wygładzenia skóry
– w zależności od stanu skóry, problemu z którym mamy do czynienia i reakcji na zabieg, dobieramy indywidualnie ilość zabiegów w serii. Sugerowana ilość to 3-10
– zabieg oxybrazji należy wykonać raz w tygodniu, w przypadku cery naczyniowej raz na 2 tygodnie

 

 

 

Przeciwwskazania:

-stany zapalne skóry
-łuszczyca
-bakteryjne lub wirusowe infekcji skóry
-choroby nowotworowe

 

INFUZJA TLENOWA

 

Wszechstronność technologii tlenowej sprawia, że urządzenie znajduje zastosowanie w wielu innych dziedzinach medycyny i kosmetyki, umożliwiając osiągnięcie szybkich i trwałych efektów bez stresu związanego z zabiegiem chirurgicznym. Podczas zabiegu emitowany jest strumień czystego tlenu, który przechodząc przez grubą warstwę naskórka w głąb skóry właściwej pobudza mikrokrążenie krwi, przyspieszając przemianę materii w sąsiednich tkankach.

 

Efekt zabiegów:

  • wyraźnie odżywienie i dotlenienie skóry
  • poprawa jędrności i elastyczności skóry
  • redukcja zmarszczek
  • pobudzenie naturalnych procesów odbudowy skóry
  • łagodzenie zmian trądzikowych

Czym wyróżnia się infuzja tlenowa ?

 

– Bardzo wysoka koncentracja czystego tlenu – podparta badaniami gwarancja uzyskania tlenu na poziomie powyżej 95%.

– Aplikator – medyczny aplikator równomiernie rozpylający preparat z możliwością regulacji intensywności strumienia i podciśnienia posiadający również pojemniczek na ampułkę z zamykanym wieczkiem, który zabezpiecza przed rozlaniem.