Thermolifting_IR to całkowicie nieinwazyjny zabieg odmładzający, wykorzystujący promieniowanie podczerwone IR, które podgrzewając włókna kolagenowe, obkurcza je powodując natychmiastowy efekt liftingu, wzrost napięcia i elastyczności skóry oraz wygładzenie zmarszczek. Thermolifting IR doskonale niweluje wszelkie zwiotczenia i obwisłości skóry twarzy, szyi, dekoltu jak i całego ciała (biust, ramiona, dłonie, brzuch, wewnętrzna strona ud, okolica nad kolanami). Zabieg można wykonywać bez względu na fototyp skóry, również na skórach opalonych i naczyniowych.

Zabieg jest szczególnie polecany:

– dla osób z wyraźnymi oznakami starzenia skóry (zwiększenie napięcia, elastyczności i gęstości skóry)

–  po szybkiej utracie wagi lub po ciąży (doskonałe obkurczenie i zwiększenie elastyczności skóry brzucha, rzeźbienie sylwetki przez napięcie skóry i wymodelowanie tkanki tłuszczowej),

– z wiotką skórą ramion, wewnętrznej strony ud oraz okolicy nad kolanami (likwidacja obwisłość skóry na wewnętrznej stronie ramion, ud i modelowanie obszaru nad kolanami)

– z cienką i atroficzną skóra dłoni (znacząca poprawa wyglądu skóry dłoni)

– z wiotką skórą biustu i dekoltu (poprawa napięcia, elastyczności i gęstości skóry dekoltu co pozytywnie wpływa na wygląd biustu; uniesienie i ujędrnienie biustu)