Dzień dobry!

W naszej klinice pomagamy klientom odzyskać radość, wewnętrzny blask i zdrowy wygląd!

W Skin Clinic zajmujemy się diagnostyką dermotrychologiczną, terapiami trychologicznymi oraz zabiegami z zakresu trychlogii estetycznej. Wykonujemy również zabiegi z zakresu kosmetologii estetycznej stawiając na jak najbardziej naturalny efekt końcowy wykonywanych zabiegów.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie w oparciu o metody holistyczne. Patrzymy na szersze spektrum złożoności problemów, z jakimi przychodzą do nas pacjenci. Bierzemy pod uwagę styl życia, dietę, historię chorobową czy predyspozycje genetyczne.

opinie klientów

{
Zabiegi w Skin Clinic wykonywane są bardzo starannie i dokładnie. Obie Panie wiedzą co robią, po co oraz jaki efekt osiągnąć żeby nie przedobrzyć. Pomagają a nie naciągają. Wracam często i tylko tam. Panie dbają, by każda zmiana wychodziła jak najlepiej i jak najbardziej naturalnie!
~ Martyna G.
Zdecydowanie polecam, pełen profesjonalizm połączony z dużą wiedzą pani kosmetolog, miła obsługa, dobry kontakt z klientem. Napewno wrócę na kolejne zabiegi.
~ Dorota M.
Dziewczyny pracujące w klinice są świetne. Znają się na rzeczy, doradzają i dbają o skórę pacjentek. Mam cerę problemowa, a pani Magda mi ją wyleczyła rewelacyjnie. Polecam z całego serca.
~ Paulina G.

DR. MAGDA RUDZIŃSKA

TRYCHOLOG KLINICZNY I LECZNICZY,
WŁAŚCICIELKA SKIN CLINIC

Specjalizuję się w kompleksowej pracy z pacjentami, którzy mają długoletnie problemy trychologicze. Bardzo często trafiają do mnie osoby, które czują, że spróbowały już wszystkiego i tracą nadzieję na poprawę.

Przez wiele lat swoje doświadczenie zdobywałam pracując w renomowanych klinikach i gabinetach medycznych w Szwecji i Wielkiej Brytanii. Odbyłam wiele szkoleń w Polsce i za granicą z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej, ale to trychologia stała się moją największą pasją.

Jestem absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, doktorem nauk o zdrowiu, a także absolwentką studiów z zakresu medycyny estetycznej i specjalistą z zakresu trychologii estetycznej i leczniczej. Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego i Międzynarodowego Stowarzyszenia Trychologii Klinicznej i Estetycznej ICATA oraz Stowarzyszenia IAM International Association of Mesotherapy.

W mojej pracy najbardziej uwielbiam moment, w którym pacjent odzyskuje radość i uśmiech na twarzy widząc rezultaty z terapii i postępy z naszej wspólnej pracy.

Magdalena Rudzińska

EWELINA WOŹNIAK

Specjalista ds. pielęgnacji twarzy i ciała, Trycholog estetyczny

 

W Skin Clinic wykonuję wszystkie zabiegi pielęgnacyjne twarzy, ciała oraz skóry głowy. Jestem aktywna zawodowo od 18 lat.

Staram się dobierać zabiegi tak, by klient nie był wykluczony z pracy i życia codziennego. Zawsze szczegółowo wyjaśniam na czym polegają zabiegi i doradzam, które będą w danym przypadku najwłaściwsze.

Jestem także trychologiem z wieloletnim doświadczeniem i członkiem Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego, absolwentką farmacji na WSŁKO w Łodzi oraz dietetykiem. Pasjonatką kosmetologi estetycznej i uczestniczką wielu kursów i szkoleń branżowych.

Chętnie służę pomocą w doborze odpowiedniej pielęgnacji domowej i po zabiegach dla lepszych efektów.

Ewelina Woźniak

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Stawiamy na naturalne kosmetyki najlepszych profesjonalnych firm, które są przebadane dermatologicznie, przyjazne weganom oraz  nietestowane na zwierzętach

Pracujemy na najnowocześniejszym sprzęcie medycznym najwyższej klasy, które posiadają wszelkie wymagane atesty i spełniają surowe normy bezpieczeństwa

Dzięki wykształceniu dietetycznemu i farmaceutycznemu możemy bezpiecznie zaplanować terapię i suplementację, uwzględniając potrzeby i zażywane leki

Naleźymy do:

Międzynarodowe Stowarzyszenie Trychologii Klinicznej i Estetycznej ICATA

Polskie Stowarzyszenie
Trychologów

International Association
of Mesotherapy (IAM)

poznaj naszą ofertę

Konsultacja trychologiczna

60 min spotkanie z badaniem, wywiadem, diagnozą i planem terapii.

g

ZABIEGI I LECZENIE TRYCHOLOGICZNE

Dopasowane do indywidualnego planu terapii i pielęgnacji.

KOSMETOLOGIA ESTETYCZNA

Lasery, pielęgnacja, bezbolesna depilacja, modelowanie sylwetki.